BEZPŁATNE SZKOLENIA ON-LINE NA PLATFORMIE EDUKACYJNEJ WBP W KRAKOWIE:
PIERWSZE KROKI NA RYNKU PRACY PODSTAWY ZARZĄDZANIA SOBĄ W CZASIE
Szukasz pracy? Chcesz zachwycić potencjalnego pracodawcę? Ze szkolenia „Pierwsze kroki na rynku pracy” wyniesiesz wiedzę, jak poprawnie napisać CV i list motywacyjny. Ponadto dowiesz się, czym jest personal branding i dlaczego tak ważne jest jego budowanie – także, a może przede wszystkim – w sieci. Na koniec poznasz krok po kroku etapy rozmowy rekrutacyjnej i dowiesz się, jak się do niej przygotować. Kurs zawiera podstawowe informacje i jest przeznaczony do samodzielnego przerobienia. Aby zapisać się na szkolenie, prosimy o przesłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Wejście
Szkolenie przeznaczone jest dla osób zainteresowanych tematem zarządzania sobą w czasie. Jego celem jest zaprezentowanie kwestii podstawowych, takich jak skuteczne planowanie, metody zarządzania czasem oraz sposoby unikania prokrastynacji. Kurs zawiera podstawowe informacje i jest przeznaczony do samodzielnego przerobienia. Aby zapisać się na szkolenie, prosimy o przesłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Wejście
WYSTĄPIENIA PUBLICZNE W BIZNESIE SZTUKA ASERTYWNOŚCI, CZYLI JAK UPRZEJMIE I UMIEJĘTNIE ODMAWIAĆ
Szkolenie prezentuje wskazówki dotyczące prawidłowego przygotowania się do wystąpienia przed publicznością. Dla wszystkich zainteresowanych jest to zbiór tego, co warto wiedzieć przed wystąpieniem. Kurs zawiera podstawowe informacje i jest przeznaczony do samodzielnego przerobienia. Aby zapisać się na szkolenie, prosimy o przesłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Wejście
Szkolenie ma na celu zaprezentowanie kilku prostych technik, których zastosowanie przyda się w sytuacjach, gdy chcemy odmówić, jednak nie wiemy jak zrobić to taktownie. Kurs zawiera podstawowe informacje i jest przeznaczony do samodzielnego przerobienia. Aby zapisać się na szkolenie, prosimy o przesłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Wejście
KREATYWNOŚĆ W PRACY - JAK JĄ W SOBIE ROZWINĄĆ
Szkolenie ma na celu zaprezentowanie podstawowych informacji dotyczących kreatywności oraz sposobów rozwijania jej. Ponadto zostało przedstawionych kilka przykładowych metod rozwijania kreatywności w pracy i biznesie, a także w życiu codziennym.. Kurs zawiera podstawowe informacje i jest przeznaczony do samodzielnego przerobienia. Aby zapisać się na szkolenie, prosimy o przesłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Wejście

BEZPŁATNE SZKOLENIA ON-LINE:
Poniżej prezentujemy zestawienie bezpłatnych szkoleń dostępnych on-line, które związane są z tematyką biznesu lub Unii Europejskiej, przygotowywanych przez firmy i instytucje zewnętrzne.
ABC FINANSÓW OSOBISTYCH AKADEMIA PARP
Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich, a zwłaszcza dla tych, którzy będą stawiali pierwsze kroki w świecie finansów. Kurs dostarczy praktycznej wiedzy i umiejętności przydatnych z punktu widzenia zarządzania własnym budżetem.
Wejście
Platforma szkoleniowa przygotowana przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Ofruje kursy e-learningowe z zakresu prowadzenia działalności w sektorze MSP. W szkoleniach mogą wziąć udział pracownicy firm mikro, małych, średnich i dużych oraz osoby planujące założyć działalność gospodarczą. Korzystanie z platformy wymaga rejestracji.
Wejście
BEZPIECZEŃSTWO W CYBERPRZESTRZENI CENTRUM EDUKACJI SPNT
Szkolenie dzięki któremu będziemy bardziej świadomym użytkownikiem cyberprzestrzeni. Jesteśmy bezustannie narażeni na ataki informatyczne a dbanie o bezpieczeństwo to ciągły proces, wymagający doskonalenia i poszerzania wiedzy o otaczającej technologii. Kurs przybliży tematykę m.in. bezpiecznego korzystania z urządzeń i sieci informatycznych w domu, bezpiecznego poruszania się w przestrzeni online, ochrony własnej tożsamości, korzystania z bankowości elektronicznej i płatności kartami, informacje dotyczące bezpiecznych zakupów online, wybierania sklepów internetowych i dokonywania płatności online.
Wejście
Platforma e-learningowa Centrum Edukacji Szczecińskiego Parku Naukowo-Technologicznego oferująca szkolenia między innymi z zakresu marketingu, zarządzania, informatyki i nowych technologii. Ukończenie kursów skutkuje zdobyciem certyfikatów lub zaświadczeń do wydrukowania. Korzystanie z platformy wymaga rejestracji.
Wejście
FUNDUSZE INWESTYCYJNE – WIEDZA DLA KAŻDEGO INTERNETOWA PLATFORMA EDUKACYJNA URZĘDU PATENTOWEGO RP
Szkolenie udostępnia podstawowe informacje z zakresu funduszy inwestycyjnych – konstrukcji, zalet, sposobu funkcjonowania, kosztów itd. Uczestnictwo w kursie jest bezpłatne, uzyskanie certyfikatu poświadczającego ukończenie kursu jest płatne. Uczestnictwo w kursie jest możliwe po dokonaniu rejestracji.
Wejście
Na platformie dostępne jest szkolenie e-learningowe poświęcone tematyce własności intelektualnej w przedsiębiorstwie. W kursie poruszono takie tematy jak: ochrona intelektualna w strategii biznesowej przedsiębiorstwa, ochrona rozwiązań o charakterze technicznym. ochrona zewnętrznej postaci produktu, ochrona rozwiązań informatycznych, przedstawiono także studia przypadków. Korzystanie z kursu wymaga rejestracji na platformie.
Wejście
INTERNETOWE REWOLUCJE KURSODROM.PL
Program „Internetowe Rewolucje” tworzony przez Google pomaga zdobyć umiejętności promowania siebie i swojej firmy za pomocą kanałów internetowych. Udostępnione szkolenia dotyczą promocji za pomocą reklam w wyszukiwarkach, mediów społecznościowych czy budowania sklepu internetowego. Ukończenie wszystkich modułów skutkuje uzyskaniem certyfikatu. Korzystanie z oferty szkoleniowej wymaga rejestracji.
Wejście
Platforma e-learningowa zawierająca szkolenia dotyczące zarządzania organizacją pozarządową. Na stronie znajdują się także szkolenia z zakresu obsługi pakietu biurowego, asertywności, zarządzania czasem, zarządzania stresem czy komunikacji interpersonalnej. Ponadto na stronie dostępne są webinaria i filmy edukacyjne. Po ukończeniu kursu możliwe jest wydrukowanie certyfikatu. Korzystanie z oferty szkoleniowej jest możliwe po dokonaniu rejestracji.
Wejście
POKONAJ SWOJE DŁUGI KORUPCJA W BIZNESIE
Szkolenie, którego celem jest pomoc w naprawie finansów osobistych i wyjście z zadłużenia oraz stopniowe budowanie majątku. Wejście Szkolenie dostępne na bezpłatnej platformie ze szkoleniami antykorupcyjnymi dla wszystkich zainteresowanych tematyką korupcji w Polsce. Kurs prezentuje informacje o funkcjonujących w obrocie prawnym oraz gospodarczym systemowych i instytucjonalnych rozwiązaniach antykorupcyjnych.
Wejście
NAVOICA
Platforma edukacyjna z kursami typu MOOC, należącą do Ministerstwa Edukacji i Nauki, którą rozwija Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy (OPI PIB). Na platformie znjadują się bezpłatne kursy przygotowane przez polskie uczelnie i instytucje. Wejście