BEZPŁATNE SZKOLENIA ON-LINE NA PLATFORMIE EDUKACYJNEJ WBP W KRAKOWIE:
PIERWSZE KROKI NA RYNKU PRACY PODSTAWY ZARZĄDZANIA SOBĄ W CZASIE
Szukasz pracy? Chcesz zachwycić potencjalnego pracodawcę? Ze szkolenia „Pierwsze kroki na rynku pracy” wyniesiesz wiedzę, jak poprawnie napisać CV i list motywacyjny. Ponadto dowiesz się, czym jest personal branding i dlaczego tak ważne jest jego budowanie – także, a może przede wszystkim – w sieci. Na koniec poznasz krok po kroku etapy rozmowy rekrutacyjnej i dowiesz się, jak się do niej przygotować. Kurs zawiera podstawowe informacje i jest przeznaczony do samodzielnego przerobienia. Aby zapisać się na szkolenie, prosimy o przesłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
Wejście
Szkolenie przeznaczone jest dla osób zainteresowanych tematem zarządzania sobą w czasie. Jego celem jest zaprezentowanie kwestii podstawowych, takich jak skuteczne planowanie, metody zarządzania czasem oraz sposoby unikania prokrastynacji. Kurs zawiera podstawowe informacje i jest przeznaczony do samodzielnego przerobienia. Aby zapisać się na szkolenie, prosimy o przesłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
Wejście
WYSTĄPIENIA PUBLICZNE W BIZNESIE SZTUKA ASERTYWNOŚCI, CZYLI JAK UPRZEJMIE I UMIEJĘTNIE ODMAWIAĆ
Szkolenie prezentuje wskazówki dotyczące prawidłowego przygotowania się do wystąpienia przed publicznością. Dla wszystkich zainteresowanych jest to zbiór tego, co warto wiedzieć przed wystąpieniem. Kurs zawiera podstawowe informacje i jest przeznaczony do samodzielnego przerobienia. Aby zapisać się na szkolenie, prosimy o przesłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
Wejście
Szkolenie ma na celu zaprezentowanie kilku prostych technik, których zastosowanie przyda się w sytuacjach, gdy chcemy odmówić, jednak nie wiemy jak zrobić to taktownie. Kurs zawiera podstawowe informacje i jest przeznaczony do samodzielnego przerobienia. Aby zapisać się na szkolenie, prosimy o przesłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
Wejście
KREATYWNOŚĆ W PRACY - JAK JĄ W SOBIE ROZWINĄĆ
Szkolenie ma na celu zaprezentowanie podstawowych informacji dotyczących kreatywności oraz sposobów rozwijania jej. Ponadto zostało przedstawionych kilka przykładowych metod rozwijania kreatywności w pracy i biznesie, a także w życiu codziennym.. Kurs zawiera podstawowe informacje i jest przeznaczony do samodzielnego przerobienia. Aby zapisać się na szkolenie, prosimy o przesłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
Wejście

BEZPŁATNE SZKOLENIA ON-LINE:
Poniżej prezentujemy zestawienie bezpłatnych szkoleń dostępnych on-line, które związane są z tematyką biznesu lub Unii Europejskiej, przygotowywanych przez firmy i instytucje zewnętrzne.
ABC FINANSÓW OSOBISTYCH AKADEMIA PARP
Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich, a zwłaszcza dla tych, którzy będą stawiali pierwsze kroki w świecie finansów. Kurs dostarczy praktycznej wiedzy i umiejętności przydatnych z punktu widzenia zarządzania własnym budżetem.
Wejście
Platforma szkoleniowa przygotowana przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Ofruje kursy e-learningowe z zakresu prowadzenia działalności w sektorze MSP. W szkoleniach mogą wziąć udział pracownicy firm mikro, małych, średnich i dużych oraz osoby planujące założyć działalność gospodarczą. Korzystanie z platformy wymaga rejestracji.
Wejście
6 BŁĘDÓW PRZY BUDOWIE BAZ KLIENTÓW CENTRUM EDUKACJI SPNT
Praktyczne wskazówki usprawniające wyszukiwanie informacji o firmach. Na szkoleniu dowiesz się jak najlepiej zacząć, jeśli budujesz swoją pierwszą bazę potencjalnych klientów – zarówno firm, jak również osób.
Wejście
Platforma e-learningowa Centrum Edukacji Szczecińskiego Parku Naukowo-Technologicznego oferująca szkolenia między innymi z zakresu marketingu, zarządzania, informatyki i nowych technologii. Ukończenie kursów skutkuje zdobyciem certyfikatów lub zaświadczeń do wydrukowania. Korzystanie z platformy wymaga rejestracji.
Wejście
FUNDUSZE INWESTYCYJNE – WIEDZA DLA KAŻDEGO INTERNETOWA PLATFORMA EDUKACYJNA URZĘDU PATENTOWEGO RP
Szkolenie udostępnia podstawowe informacje z zakresu funduszy inwestycyjnych – konstrukcji, zalet, sposobu funkcjonowania, kosztów itd. Uczestnictwo w kursie jest bezpłatne, uzyskanie certyfikatu poświadczającego ukończenie kursu jest płatne. Uczestnictwo w kursie jest możliwe po dokonaniu rejestracji.
Wejście
Na platformie dostępne jest szkolenie e-learningowe poświęcone tematyce własności intelektualnej w przedsiębiorstwie. W kursie poruszono takie tematy jak: ochrona intelektualna w strategii biznesowej przedsiębiorstwa, ochrona rozwiązań o charakterze technicznym. ochrona zewnętrznej postaci produktu, ochrona rozwiązań informatycznych, przedstawiono także studia przypadków. Korzystanie z kursu wymaga rejestracji na platformie.
Wejście
INTERNETOWE REWOLUCJE KURSODROM.PL
Program „Internetowe Rewolucje” tworzony przez Google pomaga zdobyć umiejętności promowania siebie i swojej firmy za pomocą kanałów internetowych. Udostępnione szkolenia dotyczą promocji za pomocą reklam w wyszukiwarkach, mediów społecznościowych czy budowania sklepu internetowego. Ukończenie wszystkich modułów skutkuje uzyskaniem certyfikatu. Korzystanie z oferty szkoleniowej wymaga rejestracji.
Wejście
Platforma e-learningowa zawierająca szkolenia dotyczące zarządzania organizacją pozarządową. Na stronie znajdują się także szkolenia z zakresu obsługi pakietu biurowego, asertywności, zarządzania czasem, zarządzania stresem czy komunikacji interpersonalnej. Ponadto na stronie dostępne są webinaria i filmy edukacyjne. Po ukończeniu kursu możliwe jest wydrukowanie certyfikatu. Korzystanie z oferty szkoleniowej jest możliwe po dokonaniu rejestracji.
Wejście
POKONAJ SWOJE DŁUGI KORUPCJA W BIZNESIE
Szkolenie, którego celem jest pomoc w naprawie finansów osobistych i wyjście z zadłużenia oraz stopniowe budowanie majątku. Wejście Szkolenie dostępne na bezpłatnej platformie ze szkoleniami antykorupcyjnymi dla wszystkich zainteresowanych tematyką korupcji w Polsce. Kurs prezentuje informacje o funkcjonujących w obrocie prawnym oraz gospodarczym systemowych i instytucjonalnych rozwiązaniach antykorupcyjnych.
Wejście
NAVOICA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ
Platforma edukacyjna z kursami typu MOOC, należącą do Ministerstwa Edukacji i Nauki, którą rozwija Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy (OPI PIB). Na platformie znjadują się bezpłatne kursy przygotowane przez polskie uczelnie i instytucje. Wejście Szkolenie ma na celu kreowanie postaw przedsiębiorczych i pokazanie, w jaki sposób można założyć działalność gospodarczą w Polsce.
Wejście