Zaradna? Odważna? Przedsiębiorcza! / inspiratorium i konsultacje


Termin i miejsce: 17 listopada, godz. 10.00-130.00, Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie, ul. Rajska 1, sala nr 245 (II piętro)

Liczba miejsc: 30

Opis: Co znaczy przedsiębiorcza, zaradna, odważna, otwarta na wyzwania? Jeśli chcesz dowiedzieć się jak połączyć pracę zawodową z macierzyństwem, poznać formy przedsiębiorczej aktywności kobiet i sposoby podniesienia kwalifikacji – weź udział w inspiratorium dla kobiet! Podzielimy się wiedzą o działaniach edukacyjnych podnoszących kwalifikacje. Podpowiemy, które kursy umożliwią szybkie nabycie umiejętności poszukiwanych na rynku pracy, damy Ci przestrzeń na zadawanie pytań. Podzielimy się z Tobą swoimi doświadczeniami.

Prowadzący: Joanna Gotrfyd, Agnieszka Czmyr-Kaczanowska, Anna Łabno-Kucharska / Mamopracuj.pl

Fundacja Mamo Pracuj jest zarządzana przez Joannę Gotfryd oraz Agnieszkę Czmyr-Kaczanowską. Prowadzą one i rozwijają portal od 2011 r. Przez te lata poznały potrzeby matek, zbudowały zaufanie i potrafią świetnie się z nimi komunikować. Szczególnie ważna jest stała współpraca Fundacji z pracodawcami, dzięki której dysponuje wiedzą na temat potrzeb pracodawców i trendów na rynku. Mamopracuj.pl, to miejsce w sieci w 100% dedykowane kobietom, które chcą łączyć życie rodzinne i zawodowe. Na bieżąco analizowane są dane statystyczne gromadzone przez portal, dodatkowo wspierane badaniami własnymi. Przez lata, wokół portalu powstała społeczność kobiet, które korzystają z pomocy portalu w znalezieniu pracy, godzeniu pracy i macierzyństwa, ale także osób, które wspierają Fundację pomagając kobietom odnaleźć się na rynku pracy poprzez swoją obecność w sieci i social mediach. Obecnie zespół Fundacji liczy 6 osób, głównie mam.
mamopracuj.pl