Zaradna? Odważna? Przedsiębiorcza! Bezpłatne spotkanie dla mam vol. 2 / inspiratorium i konsultacje


Termin i miejsce: 12 listopada, godz. 10.00-13.00, Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie, ul. Rajska 1, sala nr 53 (parter)

Liczba miejsc: ...

Zapisy: już wkrótce!

Opis:

Co dla Ciebie znaczy przedsiębiorcza? Aktywna zawodowo? Zaradna? Odważna? Otwarta na wyzwania?

Jeśli chcesz się dowiedzieć:

  • czy branża IT jest dla Ciebie?
  • jak pozyskać środki na założenie i rozwój firmy?
  • poznać różne formy przedsiębiorczej aktywności dla kobiet?
  • jak szukać pracy po przerwie w aktywności zawodowej?

Weź udział w inspiratorium dla kobiet.
Podzielimy się z Tobą wiedzą na temat zakładania własnej firmy. Podpowiemy, gdzie szukać dotacji i pożyczek na zakładanie i rozwój działalności. Powiemy, jak efektywnie szukać pracy i jakie kompetencje są poszukiwane na rynku pracy.
Damy Ci przestrzeń na zadawanie pytań oraz czas na konsultacje.
Podzielimy się z Tobą własnymi doświadczeniami.

Prowadzący: Joanna Gotfryd, Agnieszka Czmyr-Kaczanowska, Anna Łabno-Kucharska Fundacja Mamo Pracuj

Fundacja Mamo Pracuj jest zarządzana przez Joannę Gotfryd oraz Agnieszkę Czmyr-Kaczanowską. Prowadzą one i rozwijają portal od 2011 r. Przez te lata poznały potrzeby matek, zbudowały zaufanie i potrafią świetnie się z nimi komunikować. Szczególnie ważna jest stała współpraca Fundacji z pracodawcami, dzięki której dysponuje wiedzą na temat potrzeb pracodawców i trendów na rynku.

Mamopracuj.pl to jedyne miejsce w sieci w 100% dedykowane kobietom, które chcą łączyć życie rodzinne i zawodowe. Na bieżąco analizowane są dane statystyczne gromadzone przez portal, dodatkowo wspierane badaniami własnymi. Przez lata wokół portalu powstała społeczność kobiet, które korzystają z pomocy portalu w znalezieniu pracy, godzeniu pracy i macierzyństwa, ale także osób, które wspierają Fundację pomagając kobietom odnaleźć się na rynku pracy poprzez swoją obecność w sieci i social mediach. Fundacja dociera bezpośrednio do kobiet. Jest obecna tam, gdzie kobiety szukają informacji, gdzie spędzają najwięcej czasu, bez względu na lokalizację. Organizujemy spotkania dla Mam w siedzibach Firm Przyjaznych Mamom, a odpowiadając na potrzeby czytelniczek mamopracuj.pl stworzyłyśmy kompleksowy Kurs online Mamo Pracuj przygotowujący mamy do poszukiwania pracy.
Obecnie zespół liczy 6 osób, głównie mam.